خانه / زناشویی / اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان
اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان tasvirezendegi

اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان

اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان

اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان،نیاز جنسی زنان ، زناشویی ، زنان ،نیاز جنسی ،روابط زناشویی ، شناخت نیاز جنسی زنان،اشتباهات مردان در مورد نیاز جنسی اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان 1818830300 samatak com 300x189اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان


تغییر در تفکر ممکن است زندگی جنسی شما را بهبود بخشد. مردان می توانند
جزئیات بیشتری در هفت اشتباه رابطه جنسی با زنان را در زیر بخوانند و یاد بگیرند که چگونه از آن ها اجتناب کنند.

*اشتباه ۱: رابطه جنسی در رختخواب شروع می شود*

به گزارش سلامت نیوز مردان ممکن است بتوانند، اما برای زنان، به این سرعت تحریک اتفاق نمی افتد.هموار کردن این مسیر باید در طول روز با در آغوش کشیدن ، بوسیدن و نوازش صورت گیرد. این رفتار نشان می دهد که شما از اوقدردانی میکنید. احساس امنیت و اطمینان در رابطه مهم است تا یک زن بتواندواقعا هنگام رابطه جنسی خود را رها و عضلاتش را آزاد کند. در آغوش گرفتنطولانی می تواند باعث تحریک هورمون اکسی توسین در زنان شود که باعث ایجاداحساس ارتباط و اعتماد است .

اشتباه۲ : تظاهر به دانستن آنچه او می خواهد

امروزه نیز مانند ۲۰ یا ۳۰ سال قبل بسیاری از زنان به ارگاسم واقعی نمیرسند بنابراین، اگر او ابراز نکند ، شما ممکن است آن را ندانید.پس ازپرسیدن سوالاتی مانند اینکه چه احساسی دارد” و یا چیزی متفاوتی می خواهد یاخیر نترسید.

اشتباه۳ : چسبیدن به برنامه همیشگی خود

فکر نکنید اگر یک رفتار جنسی سه بار اول کار کرد، سه بار بعدی هم کار خواهدکرد!چون این کار به خلق و خوی او و زمانی که او در چرخه عادت ماهانه خوداست، بستگی دارد به این ترتیب شاید نوک سینه او حساس تر از قبل شود و یااندام تناسلی او تحریک پذیرتر است.به شریک زندگی خود توجه کنید .سعی کنید چیزهای مختلف را امتحان کنید و ببینید که چگونه او پاسخ میدهد.هنگامی که شما در حال پیدا کردن چیزی هستید که بر روی او کار می کندزنان اغلب شکایت دارند که مردان روی چیزی که جواب می دهد گیر می کنند و فقطاز آن لذت می برند و سعی در امتحان روش های دیگر را ندارند.

اشتباه ۴: بغل کردن زیاد

ایده خود را از عشقبازی گسترش دهید. برخی از مردان فقط تمرکز بر تحریک فیزیکی دارند و اغلب از تحریک ذهنی چشم پوشی می کنند.در حالی که مردان توسط آنچه می بینند تحریک می شوند زنان زیادی در هنگام رابطه جنسی به عنوان بخشی از روند انگیختگی خود خیالبافی می کنند.

اشتباه ۵: انتظار رسیدن به اوج لذت جنسی او در هر بار مقاربت

برای ۸۰ درصد از زنان، مقاربت به تنهایی سبب ارگاسم نمی شود چرا که نه؟ دربیشتر موقعیت های رابطه جنسی به طور مستقیم آلت جنسی زن را تحریک نمیکند.راه های دیگر برای لذت بردن هم وجود دارد. ارگاسم زنان خیلی بیشتر میشود زمانی که تحریک از طریق دهانی صورت گیرد و سپس مقاربت انجام شود.همچنین، سعی کنید رابطه جنسی را با ضربه های آرام و تحریک اغاز کنید. توجهداشته باشید هنگام مقاربت ، قبل از دخول زن کاملا تحریک شود در این صورتبیشتر احتمال دارد به ارگاسم برسد.

اشتباه ۶: دوری از اغواگری

زنان دوست دارند گاهی اغوا شوند.این کمک می کند تا بدانید شریک زندگی شماچه نوع تحریک را دوست دارد دهانی، بصری، و یا روانی. همچنین به همسر خود بگویید که چقدر برای او جذاب او مطلوب است.

اشتباه ۷: تمرکز بیش از حد روی تحریک کولیتوریس

بسیاری از زنان برای رسیدن به ارگاسم نیاز به تحریک کولیتوریس دارند ، ممکن است فکر کنید خیلی پیچیده است و نتوانید محل آن را بیابید انتهای عصب آن در سراسر فرج و در داخل واژن گسترش یافته است. تمام نقاط لذت بالقوه ارزش بررسی را دارند. توجه بیش از حد به سر آلت هم می تواند نزدیکی را برای برخی از زنان به دور از لذت کند پس این خیلی حساس است که تحریک بیش از حد می تواند صدمه ایجاد کند.

منبع : تنظیم خانواده

اشتباهات مردان درمورد نیاز جنسی زنان

مجله اینترنتی ازدواج

درباره‌ی Dr Sani

حتما ببینید

علت سرد مزاجی زنان چیست؟و راه های درمان علت سرد مزاجی زنان چیست؟و راه های درمان photo                  310x165

علت سرد مزاجی زنان چیست؟و راه های درمان

علت سرد مزاجی زنان چیست؟و راه های درمان آن معمولا وقتی از بی میلی جنسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *