خانه / زناشویی / راهنمایی هایی برای شب زفاف
راهنمایی هایی برای شب زفاف شب زفاف راهنمایی هایی برای شب زفاف Untitled 1

راهنمایی هایی برای شب زفاف

آنچه در این مقاله می خوانید ، در واقع مجموعه ای از قوانین نیست . باید بدانید ، در نظر گرفتن قوانین برای ارتباط جنسی تقریباً غیر ممکن است . این مقاله شامل راهنمایی هایی برای شب زفاف است .

” احساس خوب ” شاید این تنها خواسته ی اکثر افراد در شب زفاف باشد .بدین منظور بهتر است در اولین ارتباط جنسی با همسرتان برای همه چیز از جمله جلوگیری از بارداری نا خواسته آمادگی داشته باشید .

چه زمانی برای اولین رابطه ی جنسی مناسب است ؟

اینکه چه زمانی برای اولین با با همسرتان رابطه ی جنسی را تجربه کنید مهم نیست . چیزی که مهم است ، آن استکه هر دو در شرایط جسمی و روحی مناسبی باشید . دقت کنید که شب زفاف می تواند شامل پروسه ای پیچیده باشد ، از این رو بهتر است زمانی را برای این کار در نظر بگیرید که از لحاظ فیزیکی پر انرژی بوده و از لحاظ روحی آرامش کامل داشته باشید .

راهنمایی هایی برای شب زفاف شب زفاف راهنمایی هایی برای شب زفاف 113763 8e9a62ec 14820408356 634 893آیا در شب زفاف خوردن یا نوشیدن چیزی می تواند به ما کمک کند ؟

خوردن غذاهای سنگین ، می تواند شما را کسل و خواب آلوده کند . از نظر پزشکی نیز انجام رابطه ی جنسی هنگامی که معده پر است به هیچ عنوان توصیه نشده است . برای شب زفاف بهتر است از مواد غذایی کم حجم و پر انرژی استفاده شود . نوشیدنی هایی مه باعث آرامش اعصاب می شوند نیز تا حدودی می توانند به شما کمک کنند .

شب زفاف کجا باید برگزار شود ؟

شاید بر اساس آداب و رسوم تصورات بر این باشد که عروس و داماد باید به محض رسیدن به خانه ی خود در شب عروسی اقدام به برقراری ارتباط جنسی کنند ، اما این اقدام گزینه ای مناسب به نظر نمی رسد . در شب عروسی عموماً به دلیل خستگی مفرد جسمی و روحی ، زن و مرد نمی توانند به درستی همه چیز را کنترل کنند و آرامش کافی ندارند. توصیه می شود ، برای برقراری اولین ارتباط جنسی که به اصطلاح آن را شب زفاف می نامند ، مکانی را برای خود در نظر بگیرید که بتوانید دو روز به دور از هیاهوی زندگی با خیال راحت و حریم خصوصی کامل در آن بمانید . محلی که برای ماه عسل در نظر گرفته اید یا منزل شخصی شما می تواند گزینه ای مناسب باشد .

یک اتاق راحت که از نظر دما مناسب باشد ، مکانی که حس آرامش را به شما منتقل می کند و شما را به سمت خاطره ای به یاد ماندنی سوق می دهد . دقت کنید تخت های بیش از حد نرم گزینه ی مناسب برای شب زفاف و برداشتن پرده ی بکارت نیست . بهتر است تختی راحت ولی به حد کافی مستحکم را انتخاب کنید .

شب زفاف ، شبی بیاد ماندنی برای عروس ها

ممکن است بسیاری از دختر ها ، بخاطر ترس از درد اولین آمیزش جنسی و یا به دلیل شرم و حیا نگران این بخش از زندگی خود باشند . فراموش نکنید که اگر چنین حسی دارید باید آن را با همسر خود در میان بگذارید . اگر حس می کنید ، چیزی شما را بیشتر تحریک می کند و از آن لذت بیشتری می برید باید آن را با همسر خود در میان بگذارید ، هرچه بیشتر لذت ببرید شب راحت تر و آرامش بخش تری را تجربه خواهید کرد .

شما احتمالا داستان های ترسناکی درباره چگونگی از دست دادن بکارت شنیده اید . ممکن است در تعداد بسیار کمی از زنان ، چنین چیزی تجربه شود ، اما باید بدانید که اگر در زمان مناسب ، با دانش کافی این اقدام را با شریک زندگی و فرد مورد علاقه خود تجربه کنید ، همه چیز خوب پیش خواهد رفت . در صورت لزوم می توانید از ژل های روان کننده بر پایه آب استفاده کنید . باید بدانید که پیش از انجام دخول در شب زفاف بهتر است مدت زمانی طولانی را صرف معاشقه کنید . استفاده از انگشتان برا آماده کردن فضا پیش از دخول می تواند گزینه ای مناسب باشد .

محصولات زناشویی

درباره‌ی فرهاد غلامی

متخصص سئو ، مترجم و تولید کننده محتوا

حتما ببینید

علل پزشکی بادار نشدن چیست ؟ علل پزشکی بادار نشدن علل پزشکی بادار نشدن چیست ؟ 7 310x165

علل پزشکی بادار نشدن چیست ؟

اگر مقاله ی پیشین مجله اینترنتی ازدواج در مورد ، دلایل عدم بارداری در زوج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *