خانه / زناشویی / ۷ راه برای درمان اختلال نعوظ
درمان اختلال نعوظ آقایان درمان اختلال نعوظ 7 راه برای درمان اختلال نعوظ man hand shoulder ed 400x400 400x330

۷ راه برای درمان اختلال نعوظ


درمان اختلال نعوظ در مردانی که با عدم نعوظ مواجه می شدند ، از سال ۱۹۹۸ و با معرفی اولین داروی اختلال نعوظ یعنی سیلدنافیل ( ویاگرا ) تغییرات شگرفی داشته است . امروزه ، در کنار درمان های دارویی ، درمان هایی همچون پمپ ها ، جراحی ها و ایمپلنت ها نیز پیشرفت بسیاری داشته اند .

درمان اختلال نعوظ

درمان با داروهای خوراکی ، یکی از اولین گزینه های موجود برای رفع اختلالات قدرت جنسی اندام مردانه است . با این وجود ، اقدام خود سرانه برای مصرف داروهایی همچون ویاگرا یا همان سیلدنافیل به هیچ عنوان توصیه نمی شود . در واقع اولین کام در برخورد برای حل مشکل عدم نعوظ ، مشاوره با یک پزشک است . زیرا لازم است ، پزشک در ابتدا با بررسی وضعیت سلامت شما ، و وجود دانش کافی از پیشینه ی جنسیتان ، علت اصلی این اتفاق را کشف کند .

 

داروهای خوراکی  درمان اختلال نعوظ 7 راه برای درمان اختلال نعوظ man blue pills ed 400x400

 

دارو های خوراکی

ویاگرا، سیالیس (تادالافیل)، و لویترا (واردنافیل) داروهایی هستند که در راه ، مبارزه با اختلال نعوظ با شل شدن عضلات مرتبط به آلت تناسلی مرد، جریان خون در ناحیه ی مربوط را را افزایش می دهند و نعوظ را ممکن می سازند .

اثربخشی این داروهای مهار کننده فسفودی استر نوع ۵ (PDE-5) به خوبی مستند شده است. ایروین گلدشتاین، مدیر مرکز پزشکی جنسی سن دیگو و سردبیر مجله پزشکی جنسی ، می گوید: “داروهای اختلال نعوظ تا میزان ۷۰٪ برای رساندن آلت تناسلی به سختی لازم برای فعالیت جنسی موثر است.” این قرص ها به طور کلی جزو کم عوارض ترین دارو های موجود بر روی زمین شناخته می شوند ، با اینحال ممکن است عوارضی از جمله سردرد ، احتقان سینوسی ، سوء هاضمه و دید آبی را به طور خفیف در برخی افراد به وجود آورد .البته باید یاد آ<ر شد که مصرف این داروها به طور همزمان با داروهای دارای نیترات مانند نیترو گلیسیرین ، می تواند موجب تغییرات شدید فشار خون ، حمله ی قلبی یا حتی مرگ شود .داروهای تزریقی درمان اختلال نعوظ درمان اختلال نعوظ 7 راه برای درمان اختلال نعوظ single syringe 400x400

داروهای تزریقی

اگر داروهای خوراکی اثر نکنند، پزشک ممکن است تزریق دارو را به طور مستقیم ، به آلت تناسلی یا به داخل مجرای ادرار با یک سوزن کوچک انجام دهد . این داروها که شباهت بسیاری به هورمون های مصنوعی دارند ، عملکرد مشابه با داروهای خوراکی این دسته دارند . در برخی از تزریقات و با نظر پزشک ممکن است این مواد ، با داروهای خاصی ترکیب شده تا اثر بخشی بیشتری پیدا کنند . البته اگر نیاز به تزریق مداوم وجود داشته باشد ممکن است ، پزشک شما روش تزریق برای درمان اختلال نعوظ در منزل را به شما بی آموزد .

شیاف

برای افرادی که ممکن است ، ترس از تزریق داشته باشند ، یا نتوانند برای خودشان تزریق انجام دهند ، داروهایی به شکل شیاف در نظر گرفته شده است ، که به در درون مجرای آلت تناسلی مردانه قرار می گیرد . باید توجه داشته باشید که درمان تزریقی به معنای انتقال مستقیم دارو به موضع مربوطه بوده ، در حالی که شیاف به صورت کم کم آزاد می شود . با توجه به این موضوع قدرت و اثر بخشی داروی تزریقی برای درمان اختلال نعوظ بسیار بیشتر از نوع دوم است .  همچنین باید یاد آور شد که در این روش به دلیل طولانی شدن پروسه ممکن است ، انگیزش جنسی برای شما مانند قبل نباشد .درمان اختلال نعوظ 7 راه برای درمان اختلال نعوظ 4 austin power pump 400x400

پمپ

پمپ های خلاء یکی از روش های موثر در بهبود نعوظ و رفع این ضعف آلت تناسلی مردانه است . این ابزار که هزینه ی چندانی نداشته و عوارض چندانی هم ندارد ، با افزایش مکش به بهبود ، پمپ شدن خون و رسیدن آن به بافت اسفنجی آلت تناسلی کمک خواهد کرد . برا بهبود اثر بخشی این ابزار ، حلقه های مخصوصی تولید شده است که بازگشت خون به بیرون از آلت مردانه را کند می کند .

ایمپلنت

ایمپلنت های آلت تناسلی به سرعت در حال بهبود در ساختار و طراحی هستند . این ابزار که مانند یک عضو مصنوعی  ( برای مثال ضربان ساز های قلب ) عمل می کنند ، یکی درگیر از راه های درمان اختلال نعوظ در آقایان است .

ایمپلنت های از نظر دسته بندی کلی در دوسته قرار می گیرند . ایمپلنت های ثابت و ایمپلنت های متحرک .

جراحی آلت تناسلی برای درمان اختلال نعوظ درمان اختلال نعوظ 7 راه برای درمان اختلال نعوظ two surgeons for ed 400x400
عمل جراحی

اعنال جراحی ، مانند هر بیماری دیگر ، در درمان اختلال نعوظ آخرین گزینه ی مورد نظر است . در واقع اگر شخصی در نعوظ و قدرت راست ماندن آلت تناسلی دچار مشکل شده باشد و بیماری به هیچ یک از راه های قبل پاسخ ندهد ، درمان جراحی می تواند به عنوان گزینه ای دیگر مطرح شود . تعداد بسیار کمی از آقایان ( چیزی کمتر از ۱ درصد ) ممکن است نیاز به جراحی داشته باشند . جراحی درمان اختلال نعوظ که بر روی عروق انجام می گیرد ، چیزی مشابه جراحی عروق کرنر است و توسط تعداد انگشت شماری از پزشکان سراسر دنیا انجام می شود .

درباره‌ی فرهاد غلامی

متخصص سئو ، مترجم و تولید کننده محتوا

حتما ببینید

علل پزشکی بادار نشدن چیست ؟ علل پزشکی بادار نشدن علل پزشکی بادار نشدن چیست ؟ 7 310x165

علل پزشکی بادار نشدن چیست ؟

اگر مقاله ی پیشین مجله اینترنتی ازدواج در مورد ، دلایل عدم بارداری در زوج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *