خانه / ترین ها / شستن شیر بدون قلاده در خیابان مولوی
شستن شیر شستن شیر بدون قلاده در خیابان مولوی 600x450 1396032914561164811191214 600x330

شستن شیر بدون قلاده در خیابان مولوی

 

باورتون نمیشه توی پیاده روی خیابان مولوی تهران یک مغازه دار در حال شستن شیر بدون حفاظه+فیلم

شیر، خیابان مولوی، مجله ازدواج،شست شیر،شستن شیر در خیابان،عجیب،تهران،مولوی شستن شیر شستن شیر بدون قلاده در خیابان مولوی m5gqv crop c0 43  0 07 640x360 75 300x169

شستن شیر در خیابان

رئیس اداره محیط زیست شهر تهران درباره فیلم شستن یک قلاده شیر(شستن شیر در خیابان ) بالغ بدون هر‌گونه محفظه‌ای در خیابان مولوی تهران توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، محمد‌حسین بازگیر درباره فیلم منتشر شده شست‌وشوی یک قلاده شیر در خیابان مولوی تهران اظهارات زیر را مطرح کرد(شستن شیر )

*در روزهای اخیر فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد فردی در حال شست‌وشوی یک قلاده شیر بدون هر‌گونه محفظه‌ای است.

* با پیگیریهای انجام‌شده مشخص شد که شست‌وشوی این قلاده شیر مربوط به سالهای گذشته است و چنین موردی در این روزها، اتفاق نیفتاده است.

*این قلاده شیر مربوط به شخصی بود که با آن حیوان نمایشهای خیابانی اجرا می‌کرد اما این حیوان در همان سالها توسط سازمان محیط  زیست ضبط و تحویل یکی از مراکز مجاز نگهداری شد.

*این قلاده شیر در همان سالهای گذشته به باغ وحش ارومیه که یکی از مراکز مجاز بود فرستاده شد و در حال حاضر چنین فیلمی که مرتبط با زمان کنونی باشد صحت ندارد.

فیلمی که از این اتفاق هست(شستن شیر) در زیر مشاهده می کنید

مجله ازدواج↙️

درباره‌ی Dr Sani

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *