خانه / کامپیوتر و اینترنت / قابلیت جدید اینستاگرام در پنهان کردن عکس‌ها
اینستاگرام قابلیت جدید اینستاگرام در پنهان کردن عکس‌ها instagram 660x330

قابلیت جدید اینستاگرام در پنهان کردن عکس‌ها

با افزوده شدن امکانات تازه به اینستاگرام کاربران کنترل بیشتری بر محتوای تولیدی خود در این سرویس به اشتراک گذاری عکس خواهند داشت.

به گزارش ایتنا از فارس، گاهی اوقات کاربران عکس‌هایی را در اینستاگرام ارسال کرده و بعدا به این نتیجه می‌رسند که ارسال عکس یاد شده به هر علت درست نبوده یا با دیگر عکس‌های ارسالی هر فرد سازگاری ندارد.

تا به حال تنها راه حل این مشکل در اینستاگرام پاک کردن عکس یا عکس‌های یاد شده بوده است، اما با پاک کردن عکس‌های یاد شده دیگر امکان دسترسی به آنها وجود ندارد و این در حالی است که گاهی کاربر به این نتیجه می‌رسد که حذف عکس یا عکس‌هایی درست نبوده است.

اینستاگرام اینستاگرام قابلیت جدید اینستاگرام در پنهان کردن عکس‌ها main instagram 1

اینستاگرام از این پس به کاربران امکان می‌دهد تا عکس‌های این چنینی را در مجموعه‌ای خصوصی نگهداری کنند تا فقط خودشان بتوانند آنها را مشاهده کنند. قابلیت یاد شده که آرشیو نام دارد از ماه گذشته در دسترس عده‌ای از کاربران منتخب قرار گرفت و از امروز در دسترس کاربران iOS و اندروید قرار گرفت.

برای آرشیو کردن و خصوصی نمودن عکس‌ها و ویدئوهایی که قبلا منتشر شده‌اند، کاربر باید در بالای نمایشگر گزینه آرشیو را انتخاب کند و سپس عکس‌ها و ویدئوهای خود را برای آرشیو کردن برگزیند. برای مشاهده عکس‌ها و ویدئوهای آرشیو شده هم باید بر روی نماد فلش دایره‌ای شکل جدید در بالای صفحه پروفایل ضربه زد. همچنین می‌توان عکس‌های آرشیو شده را با انتخاب گزینه show on profile مجددا در معرض نمایش عمومی گذاشت.

درباره‌ی مدیریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *