خانه / اخبار / مهریه عجیب زن اسپانیایی که به داعش پیوست
مهریه عجیب داعش مهریه عجیب زن اسپانیایی که به داعش پیوست 6480387 454 306x330

مهریه عجیب زن اسپانیایی که به داعش پیوست

مهریه عجیب زن اسپانیایی که به داعش پیوست+ عکس
مهریه عجیب داعش

یک زن اسپانیایی که به گروه تروریستی داعش پیوسته و با یکی از خطرناک‌ترین عناصر این گروه ازدواج کرده بود، مهریه خود را اعلام کرد.

 به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی میل؛ یک زن اسپانیایی عضو داعش اعلام کرد مهریه اش برای ازدواج با یکی از خطرناکترین تروریست‌های این گروه فقط یک «کمربند انتحاری» بوده است.

این زن که به «آ. آ. ال» (حروف اول نامش) شناخته می‌شود در مارس ۲۰۱۴ از اسپانیا به سوریه سفر کرد و در آنجا با یک تروریست مراکشی به نام «محمد همدوش» ازدواج کرد و حدود ۷ ماه پیش در مرز ترکیه و سوریه دستگیر شد. او در بازجویی‌های اولیه اذعان کرد مهریه اش برای ازدواج با این تروریست مراکشی یک کمربند انتحاری حاوی مواد منفجره بود.

مهریه عجیب داعش مهریه عجیب داعش مهریه عجیب زن اسپانیایی که به داعش پیوست 6480387 454

مهریه عجیب داعش مهریه عجیب داعش مهریه عجیب زن اسپانیایی که به داعش پیوست 6480386 685

مقامات ترکیه، این زن را در دسامبر سال ۲۰۱۶ به همراه یک زن اسپانیایی دیگر بازداشت کرده و به دولت اسپانیا تحویل دادند. هر دو زن با تروریست‌های مراکشی ازدواج کرده و به عضویت در گروه تروریستی داعش اعتراف کردند.

سخنگوی وزارت کشور اسپانیا امروز گفت: این دو زن پس از پیوستن به گروه تروریستی داعش تحت تعقیب بودند. آن‌ها حدود دو سال در گروه تروریستی داعش عضو بودند و در جنایات آن‌ها شرکت داشته‌اند. وحشیگری، عقاید افراطی و پیوستن داوطلبانه آن‌ها به داعش کافی است تا نام آن‌ها در لیست سیاه تهدیدکننده‌های امنیت ملی اسپانیا قرار بگیرد.

منبع: yjc.ir

درباره‌ی Dr Sani

حتما ببینید

ازدواج قوچان نژاد مراسم ازدواج قوچان نژاد + تصاویر              310x165

مراسم ازدواج قوچان نژاد + تصاویر

ازدواج قوچان نژاد با سروین بیات  تصاویری از مراسم ازدواج رضا قوچان نژاد و سروین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *